UKS Trójka Górsk wygrywa Ligę Przedszkolaka w Bydgoszczy!!!
Po zeszłotygodniowych sukcesach naszych piłkarek w Głuchołazach wczoraj nasi chłopcy również pokazali, że potrafią grać w piłkę nożną. W zakończonych wczoraj rozgrywkach salezjańskiej Ligi Przedszkolaka najmłodsi zawodnicy UKS Trójka Górsk zajęli pierwsze miejsce pokonując w półfinale Salos Skrzaty 11:2, natomiast w finale po emocjonującym meczu wygraliśmy 5:4 z SPTS Bydgoszcz. Sukces tym cenniejszy dlatego, że na początku stycznia przegraliśmy z SPTS Bydgoszcz 1:7! Gratulacje dla naszych przedszkolaków i ich trenera, pani Agnieszki Wiligalskiej!
UKS Trójka Górsk: Filip Kotyl(1), Filip Forc(1), Jakub Przybyszewski (14), Wiktor Taper, Patryk Kruszyna, Alan Kowalski, Max Osnicki, Stanisław Ziemiński. Trener: Agnieszka Wiligalska.
Nieco mniej szczęścia mieli chłopcy z rocznika 2009 i młodsi. W połfinale przegrali po wyrównanym meczu z Salosem Toruń 2:3, natomiast w meczu o 3 miejsce przegrali z SP Bukowiec 1:4.
UKS Trójka Górsk: Jan Krystek, Hubert Lis(1), Radosław Popławski(2), Jakub Przybyszewski(1), Mateusz Oźmina, Radosław Kuskowski.Trener: Agnieszka Wiligalska.
Serdecznie dziękujemy rodzicom naszych zawodników za pomoc w opiece nad dziećmi w czasie całych rozgrywek ligi salezjańskiej.