VI Wiosenny Turniej Piłki Nożnej Kobiet w Głuchołazach.
W dniach 28 lutego - 3 marca zawodniczki UKS Trójka Górsk brały udział w VI Wiosennym Turnieju Piłki Nożnej Kobiet w Głuchołazach. W tym roku turniej zgromadził drużyny z dolnośląskiego, śląskiego, wielkopolskiego, mazowieckiego, łódzkiego i kujawsko-pomorskiego. Najlepiej spisały się dziewczęta z rocznika 2003-2005, które zajęły II miejsce przegrywając tylko z Akademia Sarenek Zławieś Wielka.
Dziewczęta rocznik 2003-2005:
1. Akademia Sarenek
2. UKS Trójka Górsk
3. UMKS Zgierz
4. KSKR Iwiczna
5. Gawra Chorzów Maciejkowice
Agata Taper została wybrana najlepszą zawodniczką turnieju.
UKS Trójka Górsk: Aleksandra Echolc, Martyna Jabłońska, Marcelina Lesińska (1), Anna Powirska (3), Agata Taper (4), Julia Wołowska (3), Weronika Adach (3). Trener: Adam Lubiński.
Dziewczęta rocznik 2008 i młodsze:
W tej kategorii wiekowej nasze zawodniczki po dwóch dniach turniejowych zmagań grały o III miejsce z Dragonem Miszkowice. Mecz miał wyjątkową dramaturgię. Prowadziliśmy 2:0, by skończyć mecz remisem 2:2. Rzuty karne trwały osiem rund. Ostatecznie wygraliśmy je 6:5 i mogliśmy się cieszyć trzecim miejscem w turnieju!
1. AGRO Kluczewo
2. Akademia Sarenek
3. UKS Trójka Górsk
4. Dragon Miszkowice
UKS Trójka Górsk: Julia Jakubowska, Łucja Zalewska, Kinga Lipka, NIkola Bonowicz(2), Hiacynta Zalewska(1), Amelia Jarych, Eliza Wasilewska(2), Zuzanna Podgórska, Lidia Marchewka, Martyna Szydlik. Trener: Adam Lubiński.
Dziewczęta rocznik 2006-2007:
W tej kategorii wiekowej zajęliśmy 5 miejsce.
1. Dragon Miszkowice
2. Akademia Sarenek
3. Gawra Chorzów Maciejkowice
4. AGRO Kluczewo
5. UKS Trójka Górsk
UKS Trójka Górsk: Julia Frątczak, Oliwia Hubner, Malwina Janicka, Oliwia Puzon (7), Joanna Misiun (1), Eliza Wasilewska, Agata Drewińska, Adrianna Łukaszewska. Trener: Adam Lubiński.
Wyjazd na turniej odbył się przy wsparciu finansowym Gminy Zławieś Wielka i Powiatu Toruńskiego.
Pełna galeria zdjęć i szczegółowe wyniki na stronie www.trojkagorsk.futbolowo.pl.