Wygrane eliminacje Kujawsko - Pomorskie Ligi Orlika!

Dzisiaj 25 maja 2017 r. w Mazowszu w gminie Czernikowo odbyły się powiatowe eliminacje Kujawsko - Pomorskiej Ligi Orlika 2017. Nasze dziewczęta z roczników 2004 i młodsze po pechowym remisie z SP Czernikowo 1:1 i wygranej z SP Łysomice 2:0 nerwowo czekały na wynik meczu Czernikowo - Łysomice. Mecz zakończył się remisem 2:2, co dało naszej drużynie pierwsze miejsce w turnieju! W meczu chłopców z rocznika 2007 i młodsi już nie było takich emocji. Drużyna SP Górsk pewnie wygrała z SP Czernikowo 7:1! Poniżej składy naszych drużyn i zdobywcy bramek:
Dziewczęta SP Górsk: Aleksandra Echolc, Martyna Knopp, Jagoda Witkowska, Martyna Jabłońska, Weronika Kopińska(2), Weronika Adach, Julita Pluskota, Kinga Barlik(1), Julita Grącka, Joanna Knopp, Joanna Misiun, Julia Frątczak.

Chłopcy SP Górsk: Mateusz Lewandowski, Karol Misiun, Szymon Górecki, Dominik Łakomy, Igor Wasilewski(5), Klaudiusz Podgórski(1), Radosław Popławski(1), Jakub Słowiński, Bartosz Zamorowski, Paweł Maciejewski.

Obie nasze drużyny awansowały do półfinału tych rozgrywek 6 i 7 czerwca w Białych Błotach.